Tasarım

Tasarım hakında sıkça sorulan sorular ve daha fazlası…

Broşür Tipleri için en yaygın katlama düzeni üç katlama broşürdür. Bu, her iki tarafa da yatay basılmış sayfadır. Görselleri ve bilgileri çekici bir şekilde görüntülemek için bol miktarda alan sağlayan, iki taraflı, üç bölümden oluşan iki kıvrımı vardır.

Z-Katlama: Bu stil üç katlamaya benzer, ancak içe doğru katlama yerine, katlama bir Z şekli oluşturur.

İçe Açılan Tasarım: İki içe doğru kıvrımı olan başka bir broşür tasarımıdır. Ancak bunlar üst üste binmeyen ve bir geçit etkisi yaratan tasarım çeşitidir.

İki Katlama: Ortada katlanan bir yatay sayfa dört eşit alan oluşturur.

Çok Sayfalı ve Ciltli: Bu stil bir kitapçık gibi görünür ve bir çok sayfaya sahip olabilir.

Kalıp Kesim: Sayfalarda benzersiz bir kesik tasarıma sahip herhangi bir şekilde katlanmış stilde broşürlerdir.

Eşsiz Kıvrımlar: Bazı broşürler benzersiz kıvrımlardan oluşturulur ve bu da onlara akılda kalıcı gelir ve göze çekici gelen tasarımlar oluşturur.

Eğer sizlerde firmanız yada şirketiniz için Katalog veya Broşür Tasarım hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı bir şirketin tüketicisine doğru imajı göstermek üzere oluşturduğu tüm unsurların toplamıdır. Kurumsal Kimlik, Marka Kimliği bu terimler bazen birbirinin yerine kullanılabilen terimler olarak değerlendirilse de; 'marka imajı' ve ' markalama' dan farklıdır.

Markalaşma terimi, ayırt edici bir markayı aktif bir şekilde şekillendirmenin pazarlama uygulamasını ifade eder. Marka, dünyanın gözü önünde firma algısıdır.

Kurumsal Kimliğiniz, sizi müşterileriniz tarafından anında tanınır kılan ayrıntıdır. Hedef kitleniz, kurumsal kimliğinizi ürününüz yada hizmetinizle ilişkilendirecek ve bu kimlik, siz ve müşterileriniz arasında ki bağı kuran ve müşteri sadakati oluşturan, markanızı nasıl algılayacağını belirleyen unsurdur.

Bannerlar, en özet haliyle reklam amacıyla anlaşılan networkler yada web sitelerine gönderilen görsellerdir.

Slider nedir sorusuna cevap olarak; web sitelerinin en görünür alanlarında diğer görsellere oranla, kullanıcının etkileşime daha çok girdiği büyük görsellerdir.

Dijital tasarım uygulamaları reklamlarda kullanılmak üzere hazırlanan, bannerlar, web sitelerinde kullanılmak üzere olan sliderlar olabilir.