İşlerimiz

Yuldu olarak birçok kanıtlanabilirölçümlenebilir işlere imza attık !

Estesline Estetik ve Güzellik Merkezi Sosyal Medya Yönetimi

Estesline Estetik ve Güzellik Merkezi: Sosyal Medya İle Büyüyün

Güzellik endüstrisinin büyümesiyle rekabet de artıyor. Estesline Estetik ve Güzellik Merkezi gibi işletmeler için sosyal medya, müşterilere ulaşmanın ve büyümenin anahtarıdır. Hedef kitlenizi tanıyın, etkili içerikler oluşturun, reklamlarınızı optimize edin ve müşteri geri bildirimlerini kullanarak işletmenizi büyütün. SEO ile entegrasyon da unutulmamalıdır. Sosyal medya yönetimi ile Estesline gibi işletmeler, daha fazla müşteriye ulaşabilir ve güzellik hizmetlerini daha geniş bir kitleye tanıtabilirler.

İç Mimar Ali Ayaz Sosyal Medya Yönetimi

İç Mimar Ali Ayaz Sosyal Medya Yönetimi. Yenilikçi ve yaratıcı çözümlerle birlikte anahtar teslim proje uygulamaları yapan Ali Ayaz Interior Design sosyal medya yönetimi süreçleri artık bize emanet!

Sea Commerce Seminer Türkiye Broşür Tasarımı

Sea Commerce Seminer Türkiye Afiş Tasarımı, YULDU olarak, yılların verdiği tecrübeyle profesyonel afiş tasarımı hizmeti sunuyoruz. Firmamız, her türlü afiş ihtiyacınıza uygun şekilde tasarımlar gerçekleştirerek hedef kitlenizin ilgisini çekmeyi amaçlar. Günümüzde afişler, işletmeler için oldukça önemli bir reklam aracıdır. Bu nedenle afiş tasarımlarınızın profesyonelce yapılması, hedef kitlenizin dikkatini çekmesi ve marka imajınızın güçlendirilmesi açısından oldukça önemlidir.

Avrasya Üniversitesi Sosyal Medya Yönetimi

Avrasya Üniversitesi Sosyal Medya Yönetimi, Kurucusu Dr. Ömer Yıldız’ın “Geçmişte İzimiz, Geleceğe Sözümüz Var” ilkesinde özetlenen felsefesi üzerine kurulan Avrasya Üniversitesi’nin ek yerleştirme dönemi için hazırladığımız görseller.